Hotel w Krakowie przyjazny zwierzętom

hotel Kraków Kazimierz
Dodaj komentarz

Zwierzaki dla niektórych z nas są jak członkowie rodziny. Nie chcemy się z nimi rozstawać lub nie możemy się z nimi pożegnać nawet wtedy, kiedy wyjeżdżamy, na krótszy czy dłuższy pobyt poza miejscem zamieszkania. Wówczas warto szukać hotelów, które w pełni akceptują naszych czworonożnych przyjaciół.

Czytaj więcej

Jak dbać o zdrowie swojego czworonoga?

calibra karma
Dodaj komentarz

Wielu opiekunów zastanawia się, w jaki sposób skutecznie zadbać o swojego czworonoga. Pies nie powie nam, co mu dolega, nie mamy też kontroli nad wszystkimi objawami, które mogą mu dolegać. Naszym zadaniem staje się takie dbanie o naszego czworonoga, by zminimalizować problemy zdrowotne, dając mu jak największe szanse na zdrowe, długie i komfortowe życie.

Czytaj więcej

Kiedy udać się z psem na szkolenie?

psi psycholog Gdańsk
Dodaj komentarz

Pojawienie się w domu psa niesie ze sobą dużo radości, ale pojawia się też wiele wątpliwości. Na pewno widziałeś wiele filmików, na których psy wykonują przeróżne sztuczki, są ułożone i pełne zaufania do właściciela. Po pojawieniu się szczeniaka w domu zaczynasz mieć wątpliwości jak Ci ludzie to zrobili, że ich pies był tak ułożony? Podstawową zasadą jest konsekwencja i szkolenie, dzięki czemu Ty i Twój pupil osiągniecie sukces. W poniższym artykule podpowiemy Ci jak zacząć i przygotować się do szkoleń.

Czytaj więcej

Jamniczek miniaturka - najważniejsze informacje o rasie

Jamniczek miniaturka
Dodaj komentarz

Jamniki należą do jednych z najpopularniejszych ras psów na całym świecie. W naszym kraju rasa ta pojawiła się stosunkowo późno, jednak błyskawicznie podbiła serca wielu Polaków. Jamniki można podzielić na 9 odrębnych ras, z których każda cechuje się innym wyglądem. Jamniki mogą od siebie się różnić rozmiarem, a także sierścią. W tym artykule przedstawimy najważniejsze informacje na temat odmiany, jaką jest jamniczek miniaturka.

Czytaj więcej

Jak dbać o zwierzęta zimą?

Pogotowie dla zwierząt
Dodaj komentarz

Zima to ciężki czas zarówno dla zwierząt domowych, jak i gospordarczych. Z tego względu należy o nie odpowiednio zadbać. Warto zapewnić im odpowiednie warunki: ochronę przed deszczem i śniegiem i odpowiednią temperaturę.

Czytaj więcej

PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT