Skip to main content

Hotel w Krakowie przyjazny zwierzętom

Zwierzaki dla niektórych z nas są jak członkowie rodziny. Nie chcemy się z nimi rozstawać lub nie możemy się z nimi pożegnać nawet wtedy, kiedy wyjeżdżamy, na krótszy czy dłuższy pobyt poza miejscem zamieszkania. Wówczas warto szukać hotelów, które w pełni akceptują naszych czworonożnych przyjaciół.

Estera hotel

W jakim hotelu zatrzymać się z pupilem?

Logiczne jest to, iż nasi pupile niestety czasami potrafią nabałaganić, a nawet coś zepsuć. Hotele zgadzające się na ich obecność ustalają zasady, którym podporządkować muszą się właściciele. Jednym z krakowskich hoteli przyjaznych zwierzętom jest Hotel Estera, mieszczący się przy ul. Estery 6 w Krakowie, którego oferta dostępna jest na stronie: hotelestera.pl (Tel: 12 354 37 77).

Jakich zasad należy przestrzegać na wakacjach z czworonogiem?

Hotel reklamujący przyjazność zwierzętom ogranicza się oczywiście do zwierząt domowych, ale nawet w tym przypadku mogą występować ograniczenia. Głównie polityka "przyjazna zwierzętom" odnosić będzie się do małych i trochę większych psów, kotów i innych zwierząt domowych.

  1. Podróżujący z pupilami zobowiązani są potwierdzić zapoznanie się z regulaminem dotyczącym zwierząt na terenie hotelu, jeszcze przed dokonaniem rezerwacji.
  2. Często spotkasz się także z ograniczeniem liczby zwierzaków, hotele zazwyczaj zgadzają się na maksymalnie dwa pupile w pokoju.
  3. Podróżując z nieco większym psem znalezienie noclegu będzie trudniejsze. Niektóre hotele dokładnie odwołują się nawet do wagi psa, np. "tylko psy poniżej 25 kg".
  4. W pokojach zwierzę nie może zostać bez opieki. Zostawienie go samego sobie może grozić łatwiejszym zniszczeniem czegoś.
  5. Wasi czworonożni przyjaciele niestety nie będą mogli przyjść z Wami na obiad, czy do innych punktów hotelowych. W większości miejsc pobytu przemieszczanie się z pupilem po restauracji hotelowej/basenie itp. jest zabronione.
  6. Zwierzęta powinny być zawsze prowadzone na smyczy. Goście hotelowi unikną wtedy nieprzyjemności typu ucieczka zwierzaka, czy przeszkadzanie pozostałym osobom przebywającym w tym samym czasie na terenie placówki.
  7. Oczywiste jest z pewnością to, iż Ty jesteś odpowiedzialny za sprzątanie po swoim zwierzęciu, a co za tym idzie, woreczki na odchody to podstawa!
  8. Goście hotelowi, którzy podróżują ze zwierzakami powinni być także świadomi tego, iż może obowiązywać dodatkowa opłata za pupila. Opłata taka może obowiązywać za pobyt lub za każdy jeden dzień spędzony z czworonożnym przyjacielem w hotelu. Może być to opłata ryczałtowa za pokój, za wszystkie przywiezione zwierzaki. Pamiętaj, aby przed zarezerwowaniem pobytu dokładnie zapoznać się z "polityką przyjazną zwierzętom".

Krakowski hotel i Restauracja Esterante serdecznie zapraszają Ciebie i Twojego zwierzaka.

Życzymy bezpiecznych i świadomych podróży!

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.